Choď na obsah Choď na menu
 


DISKUSIA - Odpovede a Rady

12. 3. 2008

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

foto z akcie

(Predseda, 8. 11. 2011 5:27)

Zdravím Vás priatelia.
Podarilo sa mi pridať foto z poslednej klubovej akcie: Turistický výlet s opekačkou. Ďakujem všetkým, ktorí sa tejto akcie zúčastnili a tým ju podporili.
Ďalšia vec, ktorá sa pripravuje: ukážky športovej a služobnej kynológie pre deti a to dňa 26.11.2011. Tak ak nemáte čo na pláne, dobehnite sa pozrieť.
S pozdravom
R.D.

Odpoveď 2.

(Predseda, 30. 10. 2011 8:02)

Zdravím ťa. Tú nedeľu o tom čase sa už určite nedá.
Skôr by som navrhoval pozerať túto stránku a keď bude nejaký tréning cez týždeň, tak potom prísť za nami.
A ako to vyzerá na tréningu môžeš vidieť aj na fotkách z tréningov. S pozdravom
R.D.

Odpoveď

(Veronika, 29. 10. 2011 10:16)

Ďakujem, veľmi rada by som rada prišla, no žiaľ nie je to možné. V Handlovej nebývam, som tam na internáte SOŠ a preto v nedeľu už o 10 to nie je možné. Mohla by som naskôr okolo 19,00 čo však asi vám nebude vyhovovať. Bola by som rada keby sa dalo dohodnúť na nejako termíne najlepšie cez týždeň alebo neskôr v nedeľu.

Odpoveď.

(Predseda, 28. 10. 2011 5:18)

Zdravím ťa. Náš klub zatiaľ nemal ešte nikoho, kto by študoval školu, kde sa chystáš ty. Ale aj napriek tomu sa môžeš prísť pozrieť na náš tréning, cvičíme od šteniatok až po dospelé psy. Cvičíme rôzne druhy kynológie. Priamo na placi riešime otázky ohľadom socializácie psov a pod. Podľa mňa tej teórie, ale aj praxe je na tréningu až dosť. A hneď sa dá aj dohodnúť ohľadom handlovského útulku. Tak ak je záujem, tak v nedeľu trénujeme od 10-tej na škváre. S pozdravom Rasťo. D.

Otázočky

(Veronika, 27. 10. 2011 20:08)

Dobrý deň, volám sa Veronika a chcela by som sa spýtať na viacero vecí. O rok a pol by som chcela ísť na vysokú kynologickú v Košiciach, a preto by som sa chcela spýtať či tam niekto z vašich kynológov nechodil a čo všetko to obnášalo a ešte ohľadom vášho klubu alebo útulku. Na tú vysokú berú viac žiakov čo s tým skúsenosti majú a preto či by sa nedalo niečo u vás aj keď psíka nemám, alebo aspoň nejako vypomáhať v útulku alebo niečo iné. Ďakujem

Odpoveď pre Roba

(Predseda, 5. 10. 2011 5:37)

Ako som už napísal, preferujeme výcvik psov , kde sa naučia cvičiť, ale aj zvládať rôzne situácie so psom aj ich majitelia. Keďže základy poslušnosti trvajú vycvičiť psa približne dva mesiace, tak to znamená, že keby si chodil na tréningy od októbra do konca roka by ťa to stálo 25,- eur. Je v tom zahrnutý aj poplatok za používanie výcvikových pomôcok.
Termín tréningov je vždy písaný na úvodnej strane našej web stránky celkom dolu.
S pozdravom
R.D.

Výcvik

(Robo, 4. 10. 2011 8:41)

Ďakujem ale šte dotaz, za 2 mesiace to bude stáť kolko?

Výcvik psov v našom klube.

(Predseda, 4. 10. 2011 5:51)

Zdravím. V našom klube preferujeme skupinový výcvik psov, kde zapájame do výcviku aj majiteľa psa. Každý záujemca prejde so svojim psov výcvik poslušnosti, ktorý je základom pre všetky druhy kynológie. Potom sa už sám majiteľ rozhodne, v čom chce so svojim psom pokračovať. Určite mu vieme poradiť a čo najlepšie nasmerovať. Samotný výcvik poslušnosti trvá približne dva mesiace, závisí na rase a povahe psa. Za tento čas sa dá vycvičiť k vašej spokojnosti. Poplatok za výcvik je 6,- eur zápisné do klubu a ako člen platíte 5,- na každý štvrť rok. Takže len treba prísť a dohodnúť sa. S pozdravom R.D.

Výcvik

(Robo, 3. 10. 2011 10:47)

Brý deň.

Chcel by som sa opýtať, že či sa dá výcvik aj individuálne alebo len skupinovo, čo to stojí a ako dlho asi tak trvá?

Ďakujem

Akcia Malý Lapáš

(Lucia a Juraj, 2. 10. 2011 20:04)

Ďakujeme za pozvanie, sme radi, že sme vás opäť videli. Prvý krát naživo sme sa mohli pokochať krásnym modrým trabantíkom, stena bola prosto úžasná, všetko bolo úžasné aj vy všetci. Super partia a krásne strávený deň. Ďakujeme

Výstava psov bez PP 2012

(Predseda, 26. 9. 2011 21:39)

Zdravím Vás.
Už tento rok som bol oslovený CVČ Relaxom, či budeme spolu sním organizovať výstavu psov bez preukazu pôvodu (bez PP). Aj v roku 2012 sa táto výstava bude konať v máji na námestí baníkov v Handlovej.

S pozdravom
R.D.

Poradit

(Daniel, 22. 9. 2011 7:21)

Prosím kedy bude len výstava :) Ďakujem . . . prosím dopoved . . . Murín

Poldy

(svetluska13, 15. 9. 2011 10:19)

Ahojte, gratulujem Lucke a Poldynke !!!

Oznamko

(Predseda, 27. 7. 2011 5:31)

Zdravím Vás priatelia.
Chcem len pripomenúť, že druhý polrok už je dávno v rozbehu, tak by bolo dobré si uhradiť vaše povinnosti a to zaplatiť členské.
A pretek na Remate sa blíži, tak sa tam uvidíme, potrebujeme podporu a pomoc pri organizovaní.
Len toľko som mal na mysli.
S pozdravom
R.D.

Odpoveď aj pre Andrea.

(Predseda, 1. 3. 2011 17:59)

Zdravím Andrej.
Postup získania členstva v našom klube je nasledovný. Prvé tréningy sú bez poplatku. V tomto čase sa sám majiteľ psa rozhodne, či sa chce alebo nechce stať členom nášho klubu. Ak áno, tak potom dostane prihlášku a po zaplatení zápisného a členského sa stáva členom MsKK Handlová.
A na druhú otázku veru neviem reagovať, lebo neviem o žiadnom kynologickom klube v Žiary a aj preto už máme členku zo Žiaru. Dúfam, že odpoveď postačuje.
Ak by bola ešte nejaká otázka, tak sa treba len pýtať.
S pozdravom R.D.

Ziar nad hronom

(Andrej, 1. 3. 2011 8:49)

Ako sa môžem stat členom vášho klubu? Vedeli by ste mi dat kontakt na nejaký kynologický klub alebo na niekoho kto sa venuje kynologii v Žiari nad Hronom? Dakujem..

Kontakty

(Predseda, 2. 3. 2010 16:18)

Zdravím Vás Priatelia.
Do vrchného menu: Kontakt, som doplnil telefónne čísla veterinárnych staníc, na ktoré sa môžte obrátiť so svojim miláčikom, keď to bude potrebné.
Presné adresy ordinácií v Handlovej doplním.
S pozdravom
R.D.